28/01/2020
Home Tags Radaret

Tag: radaret

Gjyqi i Tahirit/ Përgjimet e Moisi Habilajt implikuan në skandal policinë...

Dje, në një seancë të gjatë prej rreth tetë orësh u zhvillua seanca për ish ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Ai akuzohet për tri vepra...

Gazetari tregon një rast të trafikut të drogës nga Habilajt kur...

Gazetari i kronikës, Flamur Vezaj, rrëfen një tjetër rast të trafikut të drogës të kryer nga grupi Habilajve. Sipas tij, në 6 maj të...

Njeriu që “vodhi” poligonin fitoi edhe tenderin për radarët e ushtrisë...

Idlir Karkini, biznesmeni i përfshirë në skandalin e vjedhjes së tokave në Rrogozhinë nuk është një emër i panjohur për publikun. Tre vjet më...

Probleme edhe në Fier, radari i policisë në rrezik shembjeje

Problemi me radarët shfaqet edhe në Fier. Radari i Policisë i vendosur në Hoxharë të Fierit është dëmtuar nga dallgët e detit. Report TV...

Radarët, Gjunkshi: Përjashtimi i “Lockheed Martin” cënoi rëndë sigurinë Kombëtare...

Për ish- Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Shqiptare, sot deputet i PD qarku Dibër, Ahmet Prençi, “Adriatikun sot është kthyer në autostradë...

Ministria e Mbrojtjes shpërdoroi afro 1 miliard lekë për radarët, tani...

Opozita dje denoncoi Ministrinë e Mbrojtjes së Mimi Kodhelit se ka harxhuar 93 milionë lekë, çdo muaj, për firmën që mirëmban radarët, plus disa...

A po punojnë radarët? Kapet gomonia me 712 kg kanabis, e...

Përgjigja më e mirë për misistrin e Brendshëm dhe atë të Mbrojtjes është lajmi se drejt brigjetve italiane, po nisej një gomone me 712...

Skandali, LSI implikon gjeneralët e MM: Paguhen çdo muaj 97...

Jo vetëm kaq. Ka shpërdorim të frekuencave ushtarake, ka instalime private të pajisjeve të firmë në repartet ushtarake! Jemi përpara një veprimtarie kriminaleë organizim...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!