12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Rakipi

Tag: rakipi

Rakipi: Shqiptarët po përjetojnë terror nga Rama, ai është çmendur

Gazetari Ylli Rakipi e ka quajtur kryeministrin Edi Rama diktator, që me paketën anti-shpifje do të kthejë në xhandarmëri dy institucionet AMA dhe AKEP....

Rakipi: Opozita jonë shumë e dobët, regjimet nuk rrëzohen vetë

Gazetari Ylli Rakipi mendon se opozita shqiptare sot është më e papërgatitur se kurrë, ndërsa bën thirrje për zgjedhje të parakohshme. “Në Shqipëri është krijuar...

Rakipi nuk kursehet: Rama një diktator që e ka flakur vendin...

Gazetari Ylli Rakipi e quan kryeministrin Edi Rama një diktator, i cili e ka kthyer Shqipërinë në një narkoshtet. Ai mendon se shqiptarët jetojnë...

Rakipi: Deklarata e Juncker? Rama është i zoti për të marrë...

Gazetari Ylli Rakipi tha pas deklaratave të bëra nga presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker “se kush pengon zgjedhjet, dëmton perspektivën evropiane të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!