28/01/2020
Home Tags Ralf Gjoni

Tag: Ralf Gjoni

Marrëveshja për ‘Zgjedhoren’, Gjoni: Koha më dha të drejtë, le...

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka reaguar pas marrëveshjes mes maxhorancës dhe opozitës për Reformën Zgjedhore. Përmes një shënimi në Facebook, Gjoni kujton kohën...

U bë hit në rrjetet, deputeti merr në mbrojtje Majlinda Halilajn...

Ndërsa në seancën e shkuar deputetja Majlianda Halilaj bëri xhiron e rrjetit me gafat e shumta gjatë fjalimit të saj në Kuvend, sot deputeti...

Video/ Tryeza për Reformën Zgjedhor përçan opozitën parlamentare, Hajdari-Gjonit para gazetarëve:...

Tryeza e iniciuar nga OSBE, për Reformën Zgjedhore duket se ka krijuar një përçarje të opozitës parlamentare. Pasi deputeti, Ralf Gjoni i dalë nga listat...

Sistemi zgjedhor, Ndoka provokon Gjonin: Opozita parlamentare voton çdo marrëveshje Rama...

Në emisionin "Java" në TVSH, ish-deputeti Nard Ndoka u shpreh gati të hyjë në zgjedhje me apo pa Edi Ramën kryeministër. Kreu i PDK-së deklaroi...

Zotohet Gjoni: Nëse nuk ndryshon sistemi zgjedhor, braktis parlamentin dhe Shqipërinë

Deputeti i opozitës parlamentar, Ralf Gjoni është shprehur se nëse nuk fiton betejën për ndryshimin e sistemit zgjedhor do të largohet nga parlamenti dhe...

Opozita parlamentare e përçarë për reformën zgjedhore. Hajdari “flirton” me qeverinë,...

Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet...

“Kriza politike në Shqipëri nuk i shërben interesave të SHBA-së në...

Deputeti i Grupit Parlamentar të Pavarur, Ralf Gjoni ka dhënë të tjera detaje lidhur me drekën me David Kostelancik, drejtor në Departamentin Amerikan të...

Gjoni pas drekës me përfaqësuesin e DASH: Nuk ka më kohë...

Deputeti i ri i LSI, Ralf Gjoni ka reaguar pas takimin me zyrtarin e lartë amerikan David Kostelancik së bashku me Rudina Hajdarin. Gjoni...

Deputetët Hajdari e Gjoni takojnë zyrtarin amerikan: Mbështeti qëndrimin tonë

Kryetarja e grupit demokrat në parlament Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni kanë zhvilluar një drekë pune me Drejtorin për Europën Qendrore dhe Jugore në...

Vota kundër Metës, Gjoni: Mister deri në minutat e fundit

Deputeti Ralf Gjoni u shpreh se është akoma i pavendosur se si do të votojë në seancën e sotme plenare, ku do të merret...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!