18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Raporti i OSBE ODIHR

Tag: raporti i OSBE ODIHR

Zgjedhjet pa garë dhe me një kandidat, Cakaj ‘lexon’ raportin e...

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka reaguar pas publikimit të raportit të OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!