23 C
Tirana
29/05/2020
Home Tags Real madrid

Tag: real madrid

Gazetari bën tifozët të ëndërrojnë: CR7 tani flet me Perezin

Gazetari i së përditshmes spanjolle "AS", Tomas Roncero, mendon se Cristiano Ronaldo mund të rikthehet te Real Madrid. “Ky do të ishte një lajm...

Thuajse utopike! Reali dhe Ramos nuk bien dakord për kontratën

Sergio Ramos sot ka ditëlindjen dhe për të ka qarkulluar fiks sot një lajm jo shumë i gëzueshëm për tifozët e Real Madridit. Gazeta...

Koronavirusi është vërdallë? Perez gjithsesi nxiton me klauzolat

Pavarësisht nga koronavirusi, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, kërkon të parandalojë çdo lëvizje të rivalëve në merkato. Numri 1 i Los Blancos synon...

Kaká duket se ka një pasues, Real Madrid gati të paguajë...

Nëse një futbollisti i vendoset prapashtesa "inho", automatikisht vlera e tij shtohet me nja 30-40 mln euro. Ky është një rregull i pashkruar në...

“Nuk kam folur me klubin”, Perez dhe Zidane sot morën një...

Achraf Hakimi nuk është i fiksuar pas Real Madridit. Mbrojtësi i krahut aktualisht është i huazuar te Borussia Dortmund dhe dëshiron të rikthehet në...

Largohet Alaba? S’ka problem, Bayern gjen pasuesin në Spanjë

Meqë David Alaba me shumë mundësi do të largohet, Bayern po kërkon për një pasues. I përzgjedhuri i klubit bavarez është Marcelo. Trajneri Zinedine Zidane...

Jovic “tërbon” presidentin Vucic, flet i ati: Arrestojeni, por nuk ka...

Luka Jovic është kthyer në një çështje shtetërore në Serbi. Ai theu urdhrin e Real Madridit dhe nuk qëndroi në karantinë si skuadra në...

Ishte 5 ndeshje në stol, si i ndryshoi Zidane karrierën Casemiros

Casemiro ka kujtuar një episod të veçantë me trajnerin e tij, Zinedine Zidane. Mesfushori nuk ishte titullar në fillim te Real Madridi, por francezi...

Reali mendon goditjen e vitit, PSG i bllokon gjithçka!

Real Madridi po mendon që të afrojë Kylian Mbappenë në merkaton e verës. Palët kishin arratiur një akord paraprak, por gjithçka u prish me...

Conte nuk ngopet me cilësi, tani kërkon një maestro nga Reali

Antonio Conte mendon se Interit të tij i mungon një mesfushor me përvojë dhe klas. I përzgjedhuri i trajnerit është Luka Modric, aktualisht te...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!