19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Redjan rraja

Tag: redjan rraja

Njohja me Redjan Rrajën, Kejvina Kthjella kërkesë te Krimet e Rënda

Modelja dhe vajza e njohur e show-bizz-it shqiptar, Kejvina Kthjella është paraqitur sërish sot pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda, por këtë herë duke...

Kush është ‘atentatori’ i dytë që po kërkon policia, biznesmeni i...

Pas Redjan Rrajës, policia po vijon aksionin për të rënë edhe në gjurmët e dy personave të tjerë të dyshuar si përfshirë në atentatin...

“Deri në vitin 2005 ulte kokën kur i flisje”, gazetari jep...

Pas arrestimit të të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe ‘të fortin e Sukthit’ ose Aleksandër Laho...

I dyshuari për atentatin ndaj prokurorit i afërt me deputetin e...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me arrestimin e Redjan Rrajës, i afërt i deputetit të PS, Rrahman Rraja si i dyshuar...

Arrestimi për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, reagon Rama për herë të...

Vjen reagimi i parë i kryeministrit Edi Rama për atentatin ndaj prokurorit që akuzoi për lidhje me bandat kriminale që në kuvend, Arjan Ndoja,...

I dyshuar për atentatin/ Kushëri me deputetin e PS, reagon Rrahman...

Vjen reagimi i deputetit të PS, Rrahman Rraja, i cili është përfolur në media për lidhjet fisnore që ka me redjan Rrajën, autorin e...

Arrestimi i Redjan Rrajës, reagon policia: Operacioni u zhvillua në Tiranë,...

Reagon zyrtarisht Policia e Shtetit lidhur me arrestimin e Redjan Rrajës, si i dyshuar për atentatin ndaj makinës ku udhëtonin prokurori Arjan Ndoji, Rrumi...

Si u arrestua Redjan Rraja, tentoi të largohej nga Shqipëria përmes...

Redjan Rraja, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare u arrestua si një person i dyshuar që gisht në atentatin e së premtes ku...

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, kush është Redjan Rraja, dy...

Autoritete kanë vënë në pranga një person të dyshuar lidhur me atentatit e të premtes në Shkozet të Durrësit, Redjan Rraja. Makina në të cilën...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, arrestohet si i dyshuar nipi i deputetit...

Pak ditë pas atentatit të bujshëm që ndodhi në Shkozet të Durrësit, ku u plagosën prokurori Arjan Ndoji, shoferi i tij, Andi Maloku, dhe Aleksandër...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!