31 C
Tirana
09/08/2020
Home Tags Rikthim

Tag: rikthim

Kur do të rikthehet Allegri? Përgjigjen e jep vetë tekniku

Massimiliano Allegri aktualisht po mëson anglisht. Trajneri shkëputi marrëdhënien me Juventusin në fundin e sezonit të kaluar dhe ka menduar të kalojë një vit...

E bujshme! Neymar pyet shokët te Barcelona për trajnerin e ri

Dy këmbë në Paris, sytë drejt Spanjës dhe mendjen te Barcelona. Neymar duket se e ka mendjen të rikthehet aty ku pushtoi zemrat e...

Neymar dhe Guardiola te Barcelona, presidenti flet më hapur se kurrë!

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, do ta mirëpriste rikthimin e Pep Guardiolës në "Camp Nou", ashtu si edhe atë të brazilianit Neymar. Trajneri...

Rikthim rekord! Bayern merr një lajm të mirë nga infermieria

Bayern ka qenë i pafat me dëmtimet në vitet e fundit, por duket se po i kthehet fati. Së fundmi, klubi bavarez ka marrë...

Rikthimi/ Autoritetet shqiptare përpilojnë listën e grave dhe fëmijëve në Siri

Në kampin e Al Holit në Siri mendohet se janë mbi 30 gra dhe 30 fëmijë, të cilët janë në pritje të rikthimit në...

Administratori i kampit Al Hol: Mjafton që ministria e Jashtme të...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha se qeveria shqiptare po punon që të risjellë në Shqipëri edhe fëmijët e tjerë të ngelur në Siri....

Ndërsa shqiptarët po largohen, BE në Shqipëri sjell shembuj suksesi të...

Një nga problemet më shqetësuese aktualisht në Shqipëri, është largimi i të rinjve dhe sidomos pjesës më të arsimuar të popullsisë. Të shumtë janë...

Petro Koçi: Në Këshillin e Evropës është rikthyer Rusia

Zëvendësministri i Mbrojtjes në Shqipëri, Petro Koçi ka befasuar me reagimin tij pas vendimit të Këshillit të Evropës për t’u tërhequr nga monitorimi i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!