23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Rinas

Tag: Rinas

Video/ Grabitën paratë në Rinas, Policia publikon pamjet e arrestimit të...

Policia e Tiranës publikoi mbrëmjen e të enjtes pamje të aksionit, ku u arrestuan dy vëllezërit: Klemet Çala dhe Edi Çala, të cilët dyshohet...

Kalimi i paligjshëm në Rinas, policia vë në pranga një 24-vjeçar...

Policia kufitare e Rinasit sot ka vënë në pranga një 24-vjeçar ganez dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. Ky i fundit tentoi të...

Drejt deportimit ‘gylenisti’ që u arrestua disa muaj më parë në...

Pritet të deportohet drejt vendit të tij një shtetas turk, i cili u lirua nga burgu shqiptar ku ishte arrestuar disa muaj më parë. Harun...

Si u arrestua Redjan Rraja, tentoi të largohej nga Shqipëria përmes...

Redjan Rraja, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare u arrestua si një person i dyshuar që gisht në atentatin e së premtes ku...

“Donte makina të blinduara dhe kallashnikovë”, Rama tregon episodin në Rinas...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një episod të ndodhur sipas tij para pak kohësh me një zyrtar të lartë që ka vizituar Tiranën. Duke folur...

‘Skifterët’ që sfiduan shtetin, vjedhjet e institucioneve nga aeroporti i Rinasit...

Institucionet shtetërore zotërojnë një siguri të veçantë, për vetë rëndësinë dhe rolin që mbartin. Por, pavarësisht se godinat e tyre ruajnë materiale a dokumente të...

Pas grabitjes në Rinas, një gjerman emërohet Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv...

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) ka njoftuar emërimin e Drejtorit të Përgjithshëm Ekzekutiv. Nga data 2 shtator i këtij viti, Constantin von Alvensleben do të...

Grabitja në Rinas/ I dyshuari s’pranon analizën e ADN: Nuk jam...

Oltian Veseli, një prej të dyshuarve si autor i megagrabitjes në pisën e Rinasit refuzon prokurorinë, duke mos pranuar të japë material biologjik për...

Koncesionari i Rinasit, normë fitimi rekord prej 49% gjatë 2018-ës

Tirana International Airport (TIA), kompania që operon me koncesion aeroportin e vetëm në vend atë të “Nënë Terezës” ka publikuar bilancin vjetor të 2018-n,...

Arrestohet në Rinas shkodrani i dënuar në Itali me 12 vjet,...

Arrestohet në Rinas një person i kërkuar nga Interpol Tirana, me qëllim ekstradimin e tij për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ra Domi Vuksani,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!