14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Robert Rakipllari

Tag: Robert Rakipllari

Rakipllari: “Venecia” legjitimoi 30 qershorin

Gazetari Robert Rakipllari, duke iu referuar raportit të Komisionit të Venecias, mendon se presidenti nuk do të shkarkohet. Në emisionin “Zonë e Lirë”, Rakipllari...

Gazetari zbardh urdhrin e Ramës në Grupin e PS: Duhet të...

Kjo e hënë nisi vrullshëm në aspektin politik, pasi Presidenti Ilir Meta doli përpara Komisionit Hetimor, të ngritur për shkarkimin e tij.  Përpara komisionit...

Të pres nga ora 05.00 deri në 13.00, gazetari shpjegon ftesën...

Sot, pritet të jetë një ditë intensive sa i takon zhvillimeve politike dhe mbi atë që do të ndodhë të dielën, më 30 qershor...

Gazetari Rakipllari: SHBA nuk mbështet Ramën, kërkon aleatë të rinj në...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” gazetari Robert Rakipllari, iu përgjigj pyetjes së Arian Çanit: “Demokracinë apo stabilitetin, kë mbështesin amerikanët? “Amerikanët nuk...

Gazetari Rakipllari pas përplasjes me Ramën: Nuk ka ndërmend të tërhiqet

Gazetari Robert Rakipllari, para një jave ishte në emisionin ‘Open’ përballë kryeministrit Edi Rama. Duke analizuar sjellen e kreut të qeverisë, ai thotë se...

Rakipllari: Lajmi kryesor në protestën e opozitës ishte pjesëmarrja, në shesh...

Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’, Robert Rakipllari e ka cilësuar protestën më të madhe të opozitës si simbolike dhe se sipas tij lajmi kryesor rreth...

Analisti: Rudina Hajdari nuk do ta dorëzojë mandatin, argumentimi i Murrizit...

Analisti Robert Rakipllari shprehet se deputetja e PD, Rudina Hajdari nuk do ta dorëzojë mandatin, ashtu si pjesa tjetër e opozitës, me përjashtim të...

Kritikat e Rakipllarit për zgjedhjet në PD: Kandidatët ishin ‘surrogato’; nuk...

Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’, Robert Rakipllari deklaroi në emisionin ‘Opinion’ se drejtuesit e rinj të Partisë Demokratike janë zgjedhur nga kryetari Lulzim Basha dhe...

Largimi i Xhafajt, Robert Rakipllari: Krisja me Ramën ndodhi për shkak...

Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’, Robert Rakipllari thotë se midis Edi Ramës dhe Fatmir Xhafajt ka patur një krisje të madhe çka solli largimin nga...

Robert Rakipllari për shpalljen ‘non grata’ të Adriatik Llallës: U bë...

Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’, Robert Rakipllari ka deklaruar se ish-kryeprokurori Adriatik Llalla u shpall ‘non grata’ nga Uashingtoni sepse ngriti zërin kundër ambasadorit amerikan,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!