23 C
Tirana
26/09/2020
Home Tags Ronaldo

Tag: ronaldo

E shtruar në spital urgjentisht, nëna e Ronaldos ka një mesazh...

Nëna e yllit Cristiano Ronaldo, Dolores Aveiro, më në fund ka kaluar problemin e fundit shëndetësor dhe ndihet mirë. Para dy ditësh, ajo pësoi...

VIDEO: Dalin pamjet, Ronaldo dhe Dybala kritikojnë mesfushën e Juves

Humbja befasuese në Champions League kundër Lyon-it ka nxjerrë në pah problemet aktuale të Juventusit. Bardhezinjtë kanë luajtur ndeshjen më të dobët sezonale kundër...

“Më është ngritur stresi dhe kolesteroli”, – fenomeni Ronaldo po vuan...

Ronaldo, fenomeni, është kreu i ekipit të Real Valladolidit. Ai ka treguar se gjithçka ka qenë më e thjeshtë kur ishte futbollist, pasi nuk...

Beckham: Ferguson më ka mësuar një gjë për yjet si Messi...

David Beckham e ka ndarë mendjen për të transferuar dyshen Messi-Ronaldo në klubin e tij, Inter Miami në Amerikë. “Ka shumë lojtarë, të cilët duan...

“Nuk doja të ikja, por Barcelona më shtangu”, Ronaldo komenton të...

Ronaldo "Fenomeni" ka zbuluar se në vitin 2002 ka dashur të luante me Barcelonën, por ishte klubi katalanas ai që vendosi kundër tij. “Kisha rinovuar...

Messi dhe CR7 bashkë, “The Sun” e ekzagjeron me formacionin e...

“The Sun” ka publikuar me shumë bujë se Juventusi pritet të bëjë një revolucion të vërtetë në verë, duke ëndërruar krijimin e skuadrës së...

Ronaldinho zbulon Ronaldon e ri: Talenti brazilian më kujton fenomenin

Sulmuesi i Arsenalit, Gabriel Martinelli, duket se ka shumë të ardhme. Ronaldinho guxon shumë me krahasimin e tij dhe tregon se braziliani i ngjan...

Ronaldo, i pamëshirshëm: Uroj që Interi të humbasë sonte

Cristiano Ronaldo sot shënoi 3 gola në fitoren 4-0 të Juventusit ndaj Cagliarit. Sulmuesi portugez, edhe pse me topin e ndeshjes me vete për...

Juventusi fiton me poker, merita është e fenomenit Ronaldo

Cristiano Ronaldo është si vera: vetëm përmirësohet. Më saktë, ai bëhet me efikas dhe di të zgjidhë ndeshje. Sot sulmuesi portugez shënoi tre gola...

“E thashë para ndeshjes”, Ronaldo flet për miqësoren kur bindi Fergusonin

Në vitin 2003, Cristiano Ronaldos iu desh vetëm një ndeshje për ta bindur trajnerin Sir Alex Ferguson për ta transferuar te Manchester United. Ishte...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!