24 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Roterdam

Tag: Roterdam

Në portin e Roterdamit: “Shqiptarët varen poshtë kamionëve për të ikur...

Porti i Roterdamit është shndërruar në një ndër pikat më të preferuara nga shqiptarët për të udhëtuat drejt Britanisë së Madhe. Top Story udhëtoi në...

Policia holandeze zbulon 230 kilogramë kokainë në portin e Roterdamit

Policia holandeze njoftoi sot kapjen e 230 kilogramë kokainë në portin e Roterdamit, të fshehur në një kontenier që vinte nga Brazili dhe që...

Anullohet koncerti në Roterdam, shkak kërcënimi për sulm terrorist

Një kërcënim për sulm terrorist të mërkurën në Hollandë ka bërë që të anullohet një koncert në qytetin e Roterdam. Gjatë mbrëmjes së mërkurës...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!