11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Rrahman rraja

Tag: rrahman rraja

“Deri në vitin 2005 ulte kokën kur i flisje”, gazetari jep...

Pas arrestimit të të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe ‘të fortin e Sukthit’ ose Aleksandër Laho...

I dyshuari për atentatin ndaj prokurorit i afërt me deputetin e...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me arrestimin e Redjan Rrajës, i afërt i deputetit të PS, Rrahman Rraja si i dyshuar...

I dyshuar për atentatin/ Kushëri me deputetin e PS, reagon Rrahman...

Vjen reagimi i deputetit të PS, Rrahman Rraja, i cili është përfolur në media për lidhjet fisnore që ka me redjan Rrajën, autorin e...

Ligji për ‘lojërat e fatit’, deputeti i PS me paterica në...

Në seancën e sotme është parashikuar të miratohet me procedurë të përshpejtuar ligji për “lojërat e fatit” vetëm nga deputetët e mazhorancës. Opozita edhe këtë...

Strazimiri i kërkon llogari Ramës: Çfarë tregojnë kamerat e stacionit të...

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka kërkuar nga kryeministri Edi Rama që t’i tregojë publikut se çfarë tregojnë kamerat e komisariatit të Fushë...

Çështja ‘Xhisiela’/ Rama, ‘peng’ i listës së Durrësit; shkarkimi i Rrajës...

Kryeministri Edi Rama po reziston fort në mbrojtjen që i ka dhënë deputetit të PS, Rrahman Rraja, ndonëse djali i këtij të fundit ka...

Publikohen mesazhet, nipi i deputetit të PS-së kërcënon faqen e Facebook-ut:...

Rasti ku u përfshi djali i deptuetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja, nuk kali pa ironi në disa prej faqeve në rrjetin social Facebook. Faqja...

Denoncimi i nënkomisarit/ Salianji: Rrahmoni pas hekurave për të shpëtuar Ballën

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji paralajmëron se sërish një person nga radhët e Partisë Socialiste do përfundojë në burg. Salianji i referohet çështjes së...

Rasti ‘Xhisiela’, deputetja: Rrahman Rrajan as nuk e njihja si fytyrë,...

Deputetja e LSI, Silva Caka ka komentuar një nga rastet më të bujshme aktuale, ‘Xhisiela’, ku Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS në...

Denoncimi nga brenda SHKB-së: Kryepolici i Durrësit ka ngritur grup pune...

Punonjës të policisë dhe të Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm denoncojnë se drejtori i Policisë së Durrësit, Alfred Çepe, ka ngritur një grup pune...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!