27/01/2020
Home Tags Rruge

Tag: rruge

Boçi: Një nënë në rrugë nga tërmeti, shteti i kalbur i...

Ish-deputetit I PD-së Luçiano Boçi ka treguar për dramën e një nëne me fëmijë paraplegjikë, e cila nuk ka asnjë ndihmë e po kalon...

Kosovë/ Ambasadori i Shqipërisë: Do të ketë zhvillime për taksën e...

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi deklaroi se çështja e taksës 5 euro në “Rrugën e Kombit” do të diskutohet sërish. “Tani kjo është...

Protesta e veçantë e futbollistëve të Romës: Rregulloni rrugët, kështu nuk...

Futbollistët e Romës protestojnë! Por këtë herë është një protestë e veçantë. Verdhekqutë ankohen për gjendjen e rrugëve që të çojnë në qendrën stërvitore...

Video/ Shkeljet rrugore, Policia e Tiranës arreston 23 persona në një...

Policia e Tiranës ka arrestuar 23 persona për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor, si dhe ka pezulluar 90 leje drejtimi gjatë javës së...

S’kishte si të ndodhte ndryshe, Xhelal Mziu i vendos një rruge...

Bashkia Kamëz i vendos një rruge të qytetit emrin “Ramush Haradinaj”. Kryeministri i Kosovës dha dorëheqjen një ditë më parë për t’u vënë në dispozicion...

Presidenti Meta: Nuk ka forcë në botë, që të vendosë në...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta deklaroi se asnjë forcë nuk mund të vendosë në diskutim aleancën shqiptaro-amerikane e gjithashtu asnjë intrigë gjoja në emër...

Rama kërcënon pas protestave në rrugë: Kush shkel ligjin, shkon pas...

Kryeministri Edi Rama tha për protestat në hyrje të qytetit, se për këdo që pengon zgjedhjet, do të ketë dënime dhe penalitete. “Ata të shkretët...

Video/ Qytetarët bllokojnë aksin Korçë – Bilisht, detyrojnë Ramën të ndjekë...

Qytetarët në aksin rrugor Korçë-Bilisht, të mbledhur për të kundërshtuar fushatën e kryeministrit Edi Rama dhe për të kërkuar larigmin e tij nga qeveria,...

Video/ Tension në rrugën Korçë – Bilisht, Salianji debat me zv/drejtorin...

Me dhjetëra qytetarë janë mbledhur në aksin Korçë-Bilisht, me qëllim bllokimin e eskortës së kryeministri Edi Rama, i cili po vazhdon takimet elektorale para...

Shqipëria ka rrugë të tjera, jo vetëm qorre

Veton Surroi 1. Tri gjëra nuk do të ndodhin në Shqipëri. Nuk do të ketë zgjedhje lokale, të lira dhe demokratike, më 30 qershor. Nuk do të shkarkohet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!