33 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Rudina Hajdari

Tag: Rudina Hajdari

Si rrallëherë Rudina Hajdari prezanton bashkëshortin

Deputetja Rudina Hajdari jo shpesh herë ka bërë publike detaje nga jeta e saj private, por këtë herë duket se nuk ka rezistuar dhe...

Nga Topalli te ‘opozita parlamentare’, cilat janë forcat e reja politike...

Ndërsa pranvera e 2021-shit është përcaktuar tashmë si periudhë zgjedhore për parlamentin dhe qeverinë e re, në skenën e politikës shqiptarë janë evidentuar edhe...

Hajdari: Me listat e hapura u heqim fuqinë kryetarëve, do sjellim...

Deputetja Rudina Hajdari e ka cilësuar nismën për hapjen e listave, që sot pritet të miratohet me ndryshimet kushtetuese në kuvend, si një hap...

“Hera e dytë që nuk më përfshini në komunikim”, Hajdari e...

Pas shkëmbimeve të e-maileve me Bylykbashit, Vasilit dhe Gjiknurit, të cilët ranë dakord për mbledhjen e Këshillit Politik sot në orën 18:00, ka reaguar...

“Ndalimi i koalicioneve është puç nga PS”, Vasili konfirmon: Rudina Hajdari...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një prononcim për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik është shprehur se ndalimi i koalicioneve parazgjedhore...

Përfundon mbledhja 30 minutshe e Këshillit Politik, Hajdari: Patëm debate; ne...

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për sot, e thirrur pas firmosje së marrëveshjes nga opozita parlamentare me mazhorancën. Në një prononcim për mediat...

Hajdari i çon maskën në foltore, Rama “ngre flamurin e bardhë”...

Kryeministri Edi Rama sot u shfaq me maskë në fytyrë, ndërsa ka hyrë në fuqi vendimi për mbajtjen e tryre me detyrim në ambientet...

Opozita parlamentare ndryshon mendje te ‘Ligjet’: Duam ulje të pragut zgjedhor,...

Opozita e ashtuquajtur parlamentare duket se është tërhequr nga një prej pikave të propozuara për ndryshime kushtetuese. Gjatë diskutimeve në mbledhjen e përbashkët e...

Një ditë pas qëndrimit të Ramës, Rudina Hajdari publikon videon e...

Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar me video një premtim të kreu të PD, Lulzim Basha gjatë fushatës së 2017-ës se në zgjedhjet e ardhshme...

“Misioni ynë, të përfaqësojmë shumicën jo dëshirat e 2 apo 3...

Deputetja e Kuvendit, Rudina Hajdari, ka paralajmëruar sërish kryeministrin Edi Rama- pas takimit të djeshëm- se hapja e listave është një kusht i panegociueshëm...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!