22 C
Tirana
20/09/2020
Home Tags Rudina Hajdari

Tag: Rudina Hajdari

Do ndaloni Rudina Hajdarin të hyjë në zgjedhje? Kryemadhi: Ajo mund...

E pyetur nga Beti Njuma, nese do e ndalojë Rudina Hajdarin të hyjë në zgjedhje, kryetarja e LSI-së u shpreh se deputetja demokrate mund...

Patozi uron Hajdarin për krijimin e grupit parlamentar; a do e...

Prej kohësh flitet në korridoret e politikës dhe të medias për krijimin e një partie të re të djathtë, me iniciator Astrit Patozin, ish-nënkryetar...

Rudina Hajdari një hap më shumë drejt partisë së re: Zgjedhjet...

Kryetarja e Grupit Parlamentar Demokrat, Rudina Hajdari ka hedhur sot një hap më tej drejt krijimit të një partie të re në Shqipëri. Nga...

Formohen dy grupet e reja parlamentare, Hajdari dhe Musai shmangin PD-në...

Janë formuar dy grupet e reja parlamentare që përbëhen nga deputetët e rinj të cilët pranuan mandatet pas largimit të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes...

Video/ Rudina Hajdari-deputetit të PS: Zoti Palla, mos na jepni leksione

Lapsus apo i qëllimshëm nuk mund ta themi, por deputetja Rudina Hajdari ka shtrembëruar sot në Kuvend mbiemrin e Taulant Ballës, kreu i Grupit...

Rudina Hajdari përmend emra: Komunikova me dy-ish deputetë për mandatin

Deputeja Rudina Hajdari ka zbuluar se është konsultuar me Jozefina Topallin dhe Astrit Patozin, për vendimin e saj për të mbajtur mandatin. Në studion...

Rudina Hajdari për mundësinë e krijimit të një partie: Kërkoj reformë...

Deputetja Rudina Hajdari ka mohuar se është duke planifikuar aktualisht krijimin e një partie të re. Në emisionin ‘Open’ në Top Channel, Hajdari tha...

I kërkoi Ruçit një minutë heshtje për 2 prillin, Rudina Hajdari...

Dje, deputetja Rudina Hajdari kërkoi në nisje të fjalës së saj në Kuvend një minutë heshtje për 4 dëshmorët e 2 prillit, por kërkesa...

Ish-deputetja ironi me kërkesën e Rudina Hajdarit: U ftuan të nderojnë...

Izmira Ulqinaku nga radhët e PD ka ironizuar kërkesën e deputetes Rudina Hajdari sot në Kuvend për të nderuar 4 dëshmorët e 2 prillit. Në...

Fatmir Mediu: Rudina Hajdari nuk mund të vetë-emërohet në krye të...

E ashtuquajtura ‘opozita e re’ me 20 deputetit ka nisur të hedhë hapa për krijimin e grupeve parlamentare. Të enjten e kaluar, deputetët e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!