26/01/2020
Home Tags Rudina Hajdari

Tag: Rudina Hajdari

Protestat për ‘Unazën e Re’, deputetja e PD: Policia ka arrestuar...

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ka vijuar sërish me denoncimet lidhur me përplasjet e banorëve për ‘Unazën e Re’ në Tiranë. Banorët kanë protestuar...

“Dua të ngre një problem serioz”, Rudina Hajdari tregon takimin me...

Deputetja e PD, Rudina Hajdari ka dalë në krah të banorëve nga “Pallati me shigjeta” deri te “Shqiponja”, zonë e cila do të preket...

Homazhet për Azem Hajdarin, flet e bija: Ato që bëri në...

Sot mbushen plot 20 vjet nga ndarja nga jeta e ‘heroit të demokracisë’, Azem Hajdari. në Nder të tij, sot po zhvillohen një sërë...

Foto/ Zgjodhën fundin e sezonit veror, Fatmira dhe Rudina Hajdari shijojnë...

Sezoni veror u mbyll, pasi të hënën nis normalisht puna në administrata. Megjithatë, pak ditë më parë, deputetja e PD, Rudina Hajdari dhe nëna...

Rudina Hajdari këshillon 12 deputetët e rinj të Kuvendit: Ky fakt...

Deputetja e PD, Rudina Hajdari ngre shqetësimin se të rinjtë në Shqipëri janë të papunë dhe shënojnë nivelin më të lartë në Europë. Ndërsa publikon...

Deputetja e PD njeh kompaninë ‘Fusha’ si palë në tokën e...

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari vijon që prej mbrëmjes së djeshme të publikojë reagime për të ardhmen e godinës së Teatrit Kombëtar. Hajdari publikoi...

Dekorimi i Gafurr Mazrekut, Rudina Hajdari: Akti i shëmtuar! Azemi e...

Gafurr Mazrreku njihet si i vetmi njeri që ka shkrehur një armë në ambientet e Parlamentit. Ishte viti 1997 kur Mazreku, atëherë deputet i...

Mustafa Nano i përgjigjet Rudina Hajdarit: Unë nuk flas për këtë...

Gazetari dhe publicisti Mustafa Nano i është përgjigjur sërish vajzës së Azem Hajdarit, deputetes së Partisë Demokratike Rudina Hajdari. Pas shkrimit të gazetarit për Azem...

Rudina Hajdari flet nga Kuvendi në orët e vona: Cili është...

Deputetja demokrate Rudina Hajdari, ka mbajtur fjalën e saj sonte nga Parlamenti  duke paraqitur dhe shqetësimin e saj madhor, degradimin e procesit zgjedhor. Hajdari u...

Rrëfehet Rudina Hajdari nga ballkoni i shtëpisë: Si ishte marrëdhënia me...

Rudina Hajdari, e bija e Azem Hajdarit, është rrëfyer nga ambientet e shtëpisë së saj, në vendin që i ngjall kujtimet më të bukura...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!