29 C
Tirana
12/08/2020
Home Tags Sadetin Erkoçeviq

Tag: sadetin Erkoçeviq

I kamufluar me syze dhe kapele, kush është shkodrani që po...

Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!