21/02/2020
Home Tags Saimir Tahiri

Tag: Saimir Tahiri

Pyetet për njerëz si Dako, Tahiri, Kajmaku, Rama në Këshillin e...

Kryeministri Edi Rama ka folur për shumë çështje brenda dhe jashtë Shqipërisë në Këshillin e Atlantikut, mes tyre edhe nismën më të re të...

PD: Pse Rama nuk lejon policinë të shënjestrojë pasurinë e Saimir...

Partia Demokratike ka nxjerr një tjetër emër që anti-KÇK duhet të ketë nën shënjestër. Sipas Sekretarit për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, Edi Rama duhet ta...

Saimir Tahiri angazhon kompani amerikane lobimi, zbardhet motivi

Ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri, ka angazhuar një kompani amerikane për të komunikuar me “komunitetin politik dhe atë të inteligjencës në Shtetet...

Kush është Robert Aga, shefi i qarkullimit që u pezullua nga...

Robert Aga, Shefi i Sektorit të Qarkullimit të Dibrës u pezullua sot nga detyra, pas operacionit antidrogë ku një prej 7 të arrestuarve rezultonte...

Fatos Lubonja: Procesi “Tahiri” rrëzoi mitin se drejtësinë në Shqipëri e...

Nuk mund të besosh se prokurorët e procesit “Tahiri” janë aq të dobët profesionalisht sa të ngrenë akuza aq të rënda me prova aq...

Arian Çani vë bast: Tahiri rikthehet në PS, Rama e do...

Gazetari Arian Çani është bindur se Saimir Tahiri do të marrë pafajësinë në shkallët e tjera të gjyqësorit. Në emisionin “Zonë e Lirë”, madje...

Felaj: Tahiri pa të ardhme në politikë, ndalohet nga ligji i...

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare Ermonela Felaj, deklaron se karriera politike e Saimir Tahirit ka përfunduar me vendimin e dënimit që dha dje...

Arrestime në vjeshtë? Patozi ul euforinë: Janë legjenda urbane, efektet e...

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i quan legjenda urbane zërat se këtë vjeshtë do të nisë arrestimi i "peshqeve të mëdhenjë". Në emisionin...

Tahiri nuk ndien përgjegjësi për kanabizimin: Me këtë logjikë, Sandër Lleshaj...

Ish-ministri Saimir Tahiri, ka komentuar sërish vendimin Gjykatës së Krimeve të Rënda në emisionin "Java në TVSH". Tahiri u shpreh se vendimi ndaj tij është...

“Vendim shkurajues i drejtësisë”, Fatmir Xhafaj mbështet kritikat e ambasadave të...

Ish-ministri i Brendshëm, Famir Xhafaj mbështet qëndrimin e ambasadës amerikane dhe britanike për rastom "Tahiri", qe u denua me sherbim prove nga Gjykata e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!