14 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Sali Berisha

Tag: Sali Berisha

“Shqiptarët të përgatiten për protesta”, Berisha kritikon Metën e Bashën

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer kritikat për opozitën dhe Presidentin Ilir Meta, për qëndrimet që mbajtën ndaj ndryshimeve në Kodin Penal, ku...

Akuzat e Berishës: Në Shqipëri u fshehën rastet ne koronavirus për...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ngriti akuza, se në Shqipëri janë fshehur rastet me koronavirus. Sipas tij, në vendin tonë ka pasur raste me koronavirus më...

A ka patur një takim Rama-Basha këtë janar në një vend...

Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur poshtë mundësinë e një takimi Rama-Basha këtë janar jashtë Shqipërisë, lidhur me një marrëveshje të fshehtë siç është...

Ishte deputet i PD, Berisha reagon për Xhevdet Ferrin: Humbje për...

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar ndarjen e tij të parakohshme nga jeta një humbje të madhe e të pakompensueshme, jo vetëm për familjen,...

Padia e Ramës ndaj Haradinajt, Berisha: I urdhëruar nga Beogradi

Ish kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar të turpshëm padinë e Edi Ramës të ngritur zyrtarisht ndaj kryeministrit në ikje të Kosovës, Ramush Haradinajt. Sipas...

Berisha akuza të forta për Ramën, zbulon planin për “Jugosllavinë e...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka dhënë një intervistë për gazetën "Bota Sot" në Kosovë ku i është rikthyer takimit të Kryeministrit Edi Rama...

Berisha me qëndrim ndryshe nga Meta: Unë s’kisha pranuar të emëroja...

Ish kryeministri Sali Berisha, i cili u takua sot me kreun e shtetit Ilir Meta nën cilësinë e ish presidentit të republikës foli pas...

Berisha sulmon Dvoranin pas takimit me Metën: Gjykatës militant i PS,...

Pas takimit prej rreth 35 minutash, Sali Berisha, nën cilësinë e ish presidentit ka zbardhur takimin me kreun e shtetit, Ilir Meta. Sipas Berishës, në...

Pas Bashës dhe aleatët e PD, Meta thërret në zyrë edhe...

Pasi u takua me kreun e PD dhe aleatët e opozitës së bashkuar, si dhe ish presidentin Rexhep Meidani, kreu i shtetit Ilir Meta...

Foto/ Berisha: Si reagoi kryeministri pas thirrjeve ‘Rama ik’ në stadiumin...

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto që sipas tij, është momenti kur kreu i qeverisë reagon pasi tifozët në kor kanë thërritur ...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!