23/01/2020
Home Tags ‘Samsung Global Goals’

Tag: ‘Samsung Global Goals’

 Samsung prezanton aplikacionin më të ri ‘Samsung Global Goals’,  ju mund...

Samsung Electronics Co, Ltd dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim njoftuan sot një partneritet të ri në mbështetje të Objektivave të Zhvillimit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!