21 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Sander lleshaj

Tag: sander lleshaj

Gazetarja publikon mesazhet dhe i kthehet ministrit Lleshaj: S’mund të të...

Gazetarja Dorjana Bezat ka kritikuar sot deklaratën e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, të mbajtur sot në foltoren e Kuvendit. Lleshaj përgënjeshtroi lajmin se...

Ministri Lleshaj përgënjeshtron procedimin ndaj Edmond Tupes dhe studentëve: Kam nisur...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka mohuar publikisht nga foltorja e Kuvendit se profesor Edmond Tupja dhe studentët protestues, janë proceduar penalisht nga Policia...

Deklarata për Ina Nukën, ministri Lleshaj kundër Veliajt: Nuk shkoi në...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj kritikoi deklaratën e bërë nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për policen Ina Nuka, e cila u lëndua gjatë...

Lleshaj ndryshon ligjin, ushtarakët mund të bëhen policë

Sandër Lleshaj duket se ka vendosur t’i jap pamje ushtarake policisë shqiptare. Ministri i Brendshëm ka propozuar një ndryshim në ligj i cili u...

Lleshaj urdhër drejtuesve të policisë në Korçë: Mos u merrni me...

Janë zbardhur detaje nga fjala e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë takimit që zhvilloi ditën e sotme me drejtuesit e policisë së Korçës. Lleshaj...

Lleshaj dhe Veliu në Korçë, takim me drejtuesit e policisë

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, ishin në Korçë ku zhvilluan një takim me strukturat drejtuese të...

Meta: Nuk jam penduar që nuk e dekretova fillimisht Sandër Lleshajn

Presidenti Ilir Meta tha se nuk është penduar që nuk e dekretoi fillimisht emrin e Sandër Lleshajt në postin e Ministrit të Brendshëm. Në një...

Lleshaj zhvillon takimin e parë si ministër, kërkesë për asistencë logjistike...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj u takua me Presidentin e Këshillit Kombëtar të Austrisë, Wolfgang Sobotka. Sipas njoftimit të ministrisë së Brendshme, në qendër...

Erion Kristo-Sandër Lleshajt: Po i jepni policisë drejtim politik dhe e...

Gazetari Erion Kristo ka kritikuar sjelljen e Policisë së Shtetit në protestat e fundit të organizuara nga banorët e ‘Unazës së Re’ në Tiranë....

Një letër që tregon degradimin institucioneve; kreu i AKEP i drejtohet...

Ilir Zela, kreu i Këshillit Drejtues të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP), i është drejtuar me anë të një letre ministrit të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!