26/01/2020
Home Tags Sarande

Tag: Sarande

Tërheqin me mijëra turistë, por Saranda dhe Durrësi kanë furnizimin më...

Në sens të kundërt me çfarë duhet të ishte, Durrësi dhe Saranda kishin furnizimin më të ulët me ujë këtë vit. Një raport për...

Sarandë, 12-vjeçari plagos me thikë në bark 15-vjeçarin

Tjetër ngjarje e rëndë, me protagonistë fëmijët e adoleshentët e dhunshëm. Kësaj here raportohet se dje një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin...

Berisha ironi me Ramën: Një mirëdita në vend të mirëmëngjesit, nga...

Një postim videoje i “turistit dixhital” nga Saranda dokumenton edhe një herë atë që ka ditë që shkruhet, ndodtjen e detit nga ujërat e...

Sarandë, ujërat e zeza nuk ndotën vetëm detin…, por edhe kryetaren...

Ujërat e zeza përfundojnë në det, plazhi i Sarandës braktiset nga pushuesit. KLSH denoncoi kryetaren e Bashkisë së Sarandës, Floriana Koka, për pagesa abuzive...

Qytetari përplaset me kreun e PD në Sarandë: Më braktise, ishim...

Grida Duma është e dërguara e Partisë Demokratike për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë në qarkun e Vlorës dhe gjatë një vizite në Sarandë...

Autobusit me turistë i këputen frenat në Sarandë, përplaset me murin...

Një autobus ku udhëtonin turistë nga Kosova është përfshirë në një aksident në Sarandë, në lagjen numër 4. Sapo pushuesit kishin zbritur nga autobusi me...

Kanabis në dhomën e hotelit, ja ku ishte fshehur lënda narkotike;...

Policia e Sarandës arrestoi  sot në flagrancë shtetasin Erjon Beqiri, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike. Në cilësinë e provës  është gjetur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!