22 C
Tirana
20/09/2020
Home Tags Sarande

Tag: Sarande

U fiket motori në mes të detit, policia kufitare e Sarandës...

Një gomone me 7 pushues, një shqiptar dhe 6 të huaj janë shpëtuar sot nga Policia Kufitare e Sarandës, e cila ka arritur të...

Vetëmbytet roja i lokaleve të Bunecit në Sarandë

Një trup i pajetë është nxjerrë në plazhin e Bunecit në Sarandë. Shërbimet policore kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe nga verifikimi paraprak kanë...

Policia arreston 3 të rinj në Vlorë dhe në Sarandë, ja...

Policia e Vlorës ka bërë me dije se ka vënë në pranga 3 persona, dy banues në Vlorë dhe një në Sarandë. Ata akuzohen...

Përplasja me armë në Sarandë, policia zbardh ngjarjen, shoqëron në komisariat...

Pas përplasjes me armë zjarri në Sarandë mëngjesin e sotëm, policia ka nxjerrë në dritë detaje të reja dhe ka shoqëruar në komisariat 8...

Sarandë, një person i plagosur nga përplasja me armë zjarri

Gjatë natës ka ndodhur një përplasje me armë zjarri duke tmerruar qytetarët në bulevardin kryesor. Nga përplasja me armë zjarri një person ka mbetur...

Tërheqin me mijëra turistë, por Saranda dhe Durrësi kanë furnizimin më...

Në sens të kundërt me çfarë duhet të ishte, Durrësi dhe Saranda kishin furnizimin më të ulët me ujë këtë vit. Një raport për...

Sarandë, 12-vjeçari plagos me thikë në bark 15-vjeçarin

Tjetër ngjarje e rëndë, me protagonistë fëmijët e adoleshentët e dhunshëm. Kësaj here raportohet se dje një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin...

Berisha ironi me Ramën: Një mirëdita në vend të mirëmëngjesit, nga...

Një postim videoje i “turistit dixhital” nga Saranda dokumenton edhe një herë atë që ka ditë që shkruhet, ndodtjen e detit nga ujërat e...

Sarandë, ujërat e zeza nuk ndotën vetëm detin…, por edhe kryetaren...

Ujërat e zeza përfundojnë në det, plazhi i Sarandës braktiset nga pushuesit. KLSH denoncoi kryetaren e Bashkisë së Sarandës, Floriana Koka, për pagesa abuzive...

Qytetari përplaset me kreun e PD në Sarandë: Më braktise, ishim...

Grida Duma është e dërguara e Partisë Demokratike për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë në qarkun e Vlorës dhe gjatë një vizite në Sarandë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!