14 C
Tirana
26/09/2020
Home Tags Sebastian Kurz

Tag: Sebastian Kurz

Kurz fton ekstremin e djathtë në bisedimet për krijimin e qeverisë,...

Kryetari konservator austriak, Sebastian Kurz fitues i legjislativeve të zhvilluara më 15 tetor, njoftoi sot se ka ftuar partinë e ekstremit të djathtë FPO...

Sebastian Kurz kryeministër, lajm i mirë për shqiptarët? Mbështeti Gruevskin në...

Politika në Shqipëri dhe Kosovë është shprehur entuziaste me zgjedhjen e Sebastian Kurz në krye të ekzekutivit austriak. 31 vjeçari ka marrë mesazhe të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!