22/01/2020
Home Tags Serie A

Tag: Serie A

Tani e pranojnë vetë, Ibra nuk do të transferohet te Milani

Ka disa javë që spekulohet se Zlatan Ibrahimovic do të transferohet te Milani, por duket se gjërat po zbehen dhe në janar tifozët e...

E PAPRITUR: Ronaldo pendohet për Juventusin, shokët e Realit e nxjerrin...

Një lajm i fortë ka dalë nga Torino! Cristiano Ronaldo është penduar që ka zgjedhur Juventusin dhe është larguar nga Real Madridi. Portugezi nuk...

Milani “ringjallet” me tre gola, Hernandez engjell dhe djall

Theo Hernandez dhe Piatek kanë ringjallur Milanin! Skuadra kuqezi sonte fitoi 3-2 ndaj Bologna-s duke rifituar më në fund pak zemër me trajnerin Pioli....

Pjesa e parë Milan-Bologna: Zhbllokohet Piatek, Theo gol dhe autogol

Pjesa e parë e ndeshjes Milan-Bologna sonte ishte thjesht fantastike! Tre gola dhe me "Djallin" në avantazh 2-1, nuk mund të kërkosh më shumë...

Juventusi humb me Lazion, Ronaldo habit me reagimin e tij

Juventusi humbi me rezultatin 3-1 ndaj Lazios duke marrë disfatën e parë të sezonit. Portugezi mendon se skuadra e tij do të ringrihet dhe...

Ibrahimovic ndryshon fjalët, agjenti i tij lë vend për dyshime

Zlatan Ibrahimovic do të vendosë të ardhmen e tij shumë shpejt. Sulmuesi suedez pritet të rikthehet në Serie A me ekipin e Milanit. Agjenti...

Lazio mposht Juventusin, Interi mbetet i pari në Itali!

Lazio e madhe! Skuadra e Thomas Strakoshës sonte mposhti 3-1 Juventusin në shtëpi në një ndeshje super emocionuese! Kjo fitore ndihmoi sidomos Interin, skuadër...

Kumbulla në treg, agjenti i tij vendos për të ardhmen

Mbrojtësi Marash Kumbulla ka bërë mjaft mirë te Hellas Verona. Emri i tij është shënjestruar nga shumë skuadra të njohura dhe me emër në...

E diel e gëzueshme për shqiptarët, festojnë Interi dhe Milani

Kjo e diel ishte shumë produktive për dy nga skuadrat më të preferuara të shqiptarëve, Interi dhe Milani. Sidomos për tifozët zikaltër, sepse skuadra...

Interi hije e Juventusit, fiton 3-0 ndaj Torinos

Interi sonte mposhti Torinon 3-0 duke treguar se vijon të jetë hija e skuadrës kampione të Italisë, Juventusit. Zikaltrit vuajtën nga shiu i dendur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!