10 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Shameti

Tag: shameti

Shameti: PS e hapur për çdo propozim për Reformën Zgjedhore

Deputeti i PS-së dhe anëtari i Komisionit të Reformës Zgjedhore Adnor Shameti deklaroi se shumica është gati që të rishikojë çfarëdo lloj propozimin për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!