26 C
Tirana
13/07/2020
Home Tags Shea

Tag: shea

Ish-zëdhënësi i NATO-s Shea i tronditur: Çudi se si Serbia nuk...

Ish zëdhënës i NATO-s, Jamie Shea, ndihet i tronditur kur sheh që edhe dy dekada më pas, Serbia e paraqet veten të viktimizuar dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!