27/01/2020
Home Tags Shenjat e gishtave

Tag: shenjat e gishtave

Akuzat/ Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, pritet letërporosia nga Greqia

Pas kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, ky i fundit ka depozituar gjurmët e gishtave në...

Akuzat për trafik droge, a i ka dhënë ende Valdrin Pjetri...

Prokuroria e Përgjithshme iu përgjigj sot kërkesës së Partisë Demokratike, e cila i kërkoi nisjen e verifikimit dhe hetimit të Valdrin Pjetrit, i shpallur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!