26/01/2020
Home Tags Shkoder

Tag: Shkoder

Shkodër/ Eksploziv në banesën e shefit të stacionit të policisë të...

Një sasi tritoli shpërtheu në banesën e shefit të stacionit të policisë së Thethit në mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:50 të...

Voltana Ademi ‘thyen’ bojkotin, për herë të parë në mbledhjen e...

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka ‘thyer’ bojkotin dhe ka marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Në këtë mbledhje, Ademi merr pjesë për...

Kontrollet në Velipojë, arrestohen 3 punonjës të administratës

Tre punonjës të Administratës së Zonave të Mbrojtura janë vënë sot në pranga nga policia e Shkodrës nën akuzën “shpërdorim detyre”, si dhe janë...

I dogjën makinën gjatë natës, gjyqtari i Shkodrës mesazh autorëve: Ta...

Gjyqtari Andri Ymeri ka folur për mediat pas ngjarjes së mbrëmshme ku autorë ende të paidentifikuar i kanë djegur makinën. Nga të dhënat e para,...

Iu dogj makina/ Gjyqtari nga Shkodra u kallëzua penalisht 5 vjet...

Mbrëmë, makina e gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeriu përfshi nga flakët dhe nga hetimet paraprake mendohet se kemi të bëjmë me një ngjarje të...

Digjet gjatë natës makina e gjyqtarit të Shkodrës, dyshohet për ngjarje...

Është përfshirë nga flakët makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër Andri Ymeri. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23.00, teksa...

Burg për grupin ‘Bajri, ‘arrest shtëpie’ për infermieren ‘mikeshë’; Avokati: Gjykata...

Gjykata ka lënë në fuqi masat ‘arrest me burg’ për të arrestuarit si të dyshuar që janë pjesë e grupit të strukturuar kriminal ‘Bajri’,...

Detaje të reja nga vrasja e 43-vjeçarit në Shkodër, dyshohet se...

Zbardhen detaje të reja lidhur me vrasjen e 43-vjeçarit Gjergj Krygja dje në Dukagjin të Shkodrës. Mësohet se Krygja, i cili u ekzekutua me breshëri...

Krimi në Shkodër dhe rasti i Valdrin Pjetrit, Bushati: Modeli ynë...

Ish ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati prej kohësh nuk i kursen dozat e kritikave ndaj qeverisë dhe partisë ku bën pjesë, PS-së. Duke folur për...

Bushati: PS duhet t’i kërkojë ndjesë Shkodrës, krimi nuk është fenomen...

Ditmir Bushati ka kërkuar publikisht ndjesë për dështimin e PS-së në Shkodër, duke zgjedhur si kandidat për bashkinë e qytetit Valdrin Pjetrin, i cili...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!