23/01/2020
Home Tags Shpetim Idrizi

Tag: Shpetim Idrizi

Anulimi i zgjedhjeve/ Idrizi: Dekreti i Presidentit Ilir Meta ka ndihmuar...

Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka qenë i ftuar sot në rubrikën “Opinion” në studion e Televizionit Neës 24,...

Shpëtim Idrizi: Meta të ndërhyjë për krizën politike. Qëndrimet e...

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi i ka bërë ftesë presidentit Ilir Meta të ndërhyjë në zgjidhjen e krizës politikë. Në emisionin ‘Top Talk’, aleati...

Shtohen tentativat për krijimin e një ‘opozite të re’, parti e...

Ndërkohë që opozita e vërtëtë ka djegur mandatet, tentativat për krijimin e një ‘opozitë të re’ tani kanë nisur. Pas deputetëve ‘dezertorë’ dhe regjistrimit...

Shpëtim Idrizi i bashkohet protestës së opozitës, flet përpara qytetarëve

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi i është bashkuar protestës së opozitës dhe ka mbajtur një fjalim të shkurtër përpara qytetarëve. Zyrtarizimi i kalimit të...

PDIU në të njëjtën linjë me PD: Zgjedhjet e parakohshme do...

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi u ka bërë thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës së opozitës së bashkuar më 16 shkurt në kryeqytet. Në një takim...

Idrizi i prerë: Të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë Kombëtare; përndryshe...

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi ka kërkuar që të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë Kombëtare, ose përndryshe do reagojnë ata vetë, sa i përket...

Shpëtim Idrizi reagon për situatën në Bularat: Shteti shqiptar ka rënë!...

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka reaguar për herë të parë pas ngjarjeve në Bularat. Sipas tij kjo ngjarje tregoi se shteti shqiptar ka...

1 milion euro nga Greqia për portalet shqiptare, Idrizi:  Bushati është...

Një ditë pasi i kërkoi presidentit të Republikës, Ilir Meta që të mbledhë urgjentisht Këshillin e Sigurisë Kombëtare pas raportimeve se Greqia ka investuar...

Bushati i përgjigjet kritikave të Idrizit: Nacionalizëm për tepsi

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati i është përgjigjur kritikave të shumta të bëra sot nga kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, lidhur me qëndrimin e...

1 milion eurot e Greqisë, Idrizi kërkon mbledhjen e Këshillit të...

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka kërkuar nga presidenti i Republikës, Ilir Meta që të mbledhë urgjentisht Këshillin e Sigurisë Kombëtare pas raportimeve se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!