27 C
Tirana
06/07/2020
Home Tags Shpetim

Tag: shpetim

Detajet/ Forcat RENEA operacion në Shijak për të shpëtuar pengun e...

Forcat speciale RENEA kanë zhvilluar një operacion ditën e sotme në Shijak, në përpjekje për të shpëtuar një 49 vjeçar i cili u morr...

Lela: Klasa politike u turr për të marrë kredite, ku ishin...

Analisti Alfred Lela ka kritikuar klasën politike në vend, pasi e shfrytëzoi operacionin për shpëtimin e 11 vjeçarit Alvin Berisha për të marrë merita...

FOTOT/ Alvin Berisha i buzëqeshur në Liban, shpejt bashkohet me familjen

Alvin Berisha ndihet i lumtur në Bejrut të Libanit, i buzëqeshur e i rrethuar nga zyrtarë, agjentë dhe ushtarë të vendit. Ai gjendet i...

Turisti polak i bllokuar në Theth me këmbë të thyer, banorët...

Turisti polak që u rrëzua nga maja e Harapit ka thyer këmbët dhe e ka të pamundur që të lëvizë. Për ta shpëtuar, është...

Velipojë/ Rrezikoi të mbytej, ndërhyrja e rojës së plazhit i shpëton...

Një 15 vjeçar ka kaluar momente shumë të vështira ditën sotme në Velipojë, ndërsa rrezikoi që të mbytej. Ai ishte futur në det, por...

Zbulimi/ Rama e gjen shpëtimin te deputetët sllavofilë me shkollë të...

Një delegacion gjerman me deputetë nga Bundestagu ndodhet në Tiranë, ku ka komentuar situatën në vend dhe e ka bërë të qartë se zgjedhjet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!