29 C
Tirana
12/08/2020
Home Tags Shtet i mafias

Tag: shtet i mafias

Gazeta Gjermane BILD ‘ekzekuton’ Ramën: Shqipëria, vendi në duart e një...

Gazeta më e madhe në Gjermani BILD ka botuar sot një speciale për Shqipërinë ku e konsideron kryeministrin Edi Rama 'një gangster' dhe Shqipërinë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!