14 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Shtrengime duarsh

Tag: shtrengime duarsh

Video/ Rama dhe Meta “shkrijnë akujt” në Prishtinë, shtrëngojnë duart në...

Në kulmin e krizës politike, e thelluar më tej ditëve të fundit kur presidenti Ilir Meta zhdekretoi zgjedhjet vendore të 30 qershorit, sinjale vijnë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!