27 C
Tirana
19/09/2020
Home Tags Sistemi politik

Tag: sistemi politik

Thirrja e aktivistit pas dorëheqjeve të Kurz dhe May: Boll! Koha...

Sot njoftoi dorëheqjen kryeministrja britanike, Theresa May pas dështimit të negociatave për Brexit. Pak ditë më parë, të njëjtën mënyrë largimi zgjidhi edhe kancelari...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!