34 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Skenderbeu

Tag: Skenderbeu

Skënderbeu vendos përfundimisht, marrin direkt masa ekstreme

Skënderbeu ka reaguar pas vendimit të FSHF-së për të pezulluar kampionatin. Drejtuesit kanë vendosur që seancat stërvitore të ndërpriten deri në një njoftim të...

Heshtje në tribuna, por Skënderbeu “shtrin në tapet” Kukësin. Vllaznia thellon...

Skënderbeu arriti të surprizojë edhe në javën e 26 të Superligës, duke i shkaktuar humbje Kukësit në stadiumin e Korçës me rezultatin 2-1. Një sfidë...

E njëjta histori me Gegën, Kukësi nesër prezanton një trajner tjetër

Kukësi dhe Skënder Gega është një histori, e cila nuk do të ndodhë në asnjë mënyrë. Edhe pse klubi verilindor ka shprehur dy herë...

Video: Skënderbeu shkelm Vllaznisë, Laçi bën detyrën, Bylisi pa busull

Kategoria Superiore mbylli 3 ndeshjet e radhës të luajtura në orën 14:00. Rezultatet ishin surprizuese, pasi Bylisi u ndal në shtëpi nga Flamurtari 0-0,...

Partizani gabon me Bylisin, Skënderbeu mposht Teutën

Partizani sot u ndal në barazim 2-2 nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Skuadra kryeqytetase ishte duke fituar 2-0 deri në 30 minutat e...

Tirana rrezikon humbjen, Skënderbeu për pak i merr 3 pikë në...

Tirana-Skënderbeu ishte kryendeshja e kësaj jave në kampionatin shqiptar. Skuadra bardheblu në minutat e fundit shmangu humbjen me juglindorët, duke iu falur golit të...

Video: Laçi tregon muskujt ndaj Skënderbeut, Vllaznia ndal Bylisin

Laçi fitoi 1-0 ndaj Skënderbeut me golin e Xhixhës. Ekipi kurbinas mori 3 pikë të arta duke marrë dhe vendin e tretë në tabelën...

Takaj kundër presidentëve: Jemi në nivel të Ishujve Faraoe

Trajneri i Skënderbeut, Ardjan Takaj, foli pas fitores kundër Flamurtarit me rezultatin 1-0. Numri një i klubit korçar beson se skuadra e tij do...

Daja pranon gabimet: Ishte faji im për nënvlerësimin

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, foli pas ndeshjes së fituar ndaj Flamurtarit me rezultatin 1-0. Ai mendon se skuadra e tij ka toleruar dhe...

Video: Skënderbeu vuan ndaj Flamurtarit, Bregu shlyen gabimin e Krasniqit

Ndeshja e parë e Superiores për këtë javë u fitua nga Skënderbeu me rezultatin 1-0 kundër Flamurtarit. Një sfidë që mendohej më e lehtë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!