27 C
Tirana
06/07/2020
Home Tags Sokol Balla

Tag: Sokol Balla

COVID-19 “pajton” Ilir Metën me Sokol Ballën: Presidenti shfaqet në “Real...

Koronavirusi, me gjithë dramën sociale dhe ekonomike që po shkakton në Shqipëri, si në të gjithë botën, ka pasur një efekt pozitiv. Kjo luftë,...

Të lëmë në rrugë vetëm virusin dhe qeverinë

Nga Sokol Balla Tashmë jemi në luftë. Me një armik që s`i njohim forcën dhe as armët. As fytyrën dhe as erën. I njohim vetëm...

‘Mjekra e Vitit’: lexuesit e Politiko zgjedhin Dom Gjergj Metën, Rama...

Politiko.al, një përpjekje ironike për të shkuar kundër rrymës dhe manisë së 'njerëzve të vitit' që kaplon median, që nga ajo e huaj dhe...

Foto/ “E morëm në qafë”, gazetari kujton intervistën e fundit me...

Gjashtë vjet pas aksidentit tragjik ku humbi jetën, gazetari Sokol Balla ka kujtuar intervistën e fundit me ish deputetin e PD, Sokol Olldashi. Ndërsa ka...

Letër nga një europian i frustruar

Sokol Balla E fus këtë letër në një shishe dhe po e hedh në detin Adriatik. Eshtë kufiri ynë detar me Europën por ska asnjë...

News 24: Audienca, e lodhur nga politika. Me Sokol Ballën konkurojmë...

Televizionet që kanë në fokus “lajmin” janë në garë të vazhdueshme për kohën me të cilën e transmetojnë atë. Por kjo nuk do të...

Basha në fatin e vet

Sokol Balla A duhet një marrëveshje me Bashën? Unë e kam një përgjigje direkte: JO! Dhe kjo s’ka lidhje me “fatvat” e Lulit, që para tetë...

Basha sulmon Sokol Ballën, urdhër PD-së të mos i shkojnë në...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ka nisur një email anëtarëve të Këshillit Kombëtar, Kryesisë, dhe ish-deputetëve, me një material për qarkullim të...

Sokol Balla ‘flakë për flakë’ me Blendi Fevziu, rikthehet në ‘News...

Sokol Balla ka lënë zyrtarisht ‘Vizion Plus’ dhe i është bashkuar sërish televizionit informativ ‘News 24’. Teleshikuesit tashmë do të mund ta ndjekin emisionin e...

30 qershori/ Balla dhe Gjekmarkaj kanë një urim për Lulzim Bashën

Gazetari Sokol Balla, duke komentuar ’30 qershorin’, vlerëson sjelljen e kreut të PD-së, Lulzim Basha. Sipas tij, ai arriti t’iu rezistojë gjithë zërave që...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!