23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Sokol Cikalleshi

Tag: Sokol Cikalleshi

Cikalleshi sfidon Turqinë dhe “thumbon” Panuccin: Reja na ka përmirësuar

Sulmuesi i Shqipërisë, Sokol Cikalleshi, foli nga konferenca e sotme për shtyp para ndeshjeve me Turqinë dhe Andorrën. Ai beson se skuadra do të...

Cikalleshi i lumtur për rikthimin: Çfarë më pëlqen te Reja, kjo...

Sokol Cikalleshi nuk mund ta fshehë gëzimin e rikthimit në kombëtare pas një mungese të gjatë. Tani në stolin e kuqezinjve është trajneri Edi...

Neglizhentë dhe indiferent, dy futbollistë të Kombëtares pa skuadra

Futbollistët e ekipit përfaqësues duket se nuk po kalojnë ditë të mira. Pas Mërgim Mavrajt, i cili u la i lirë nga klubi i Arisit...

Futbollisti i Kombëtares takon Ezelin, aktori shqiptar e pyet: Si e...

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi që aktivizohet në kampionatin turk me ekipin e Osmanlispor ka postuar një foto me aktorin e famshëm turk, Kenan...

Cikalleshi te Lacio? Agjenti: Ndihemi të nderuar, por askush nuk na...

Sokol Cikalleshi ndihet i nderuar që emri i tij lidhet me skuadrën e Lacios, ka deklaruar agjenti i tij, Emre Gumusdograyan. 27 vjeçari shqiptar që...

Panuçi ribën formacionin ndaj Spanjës, Veseli, Memolla dhe Latifi e nisin...

Kombëtarja shqiptare ka marrë një goditje të madhe në prag të ndeshjeve të fundit kualifikuese të Kupës së Botës “Rusi 2018” ndaj Spanjës dhe...

Panucci rikthen Xhakën dhe Cikalleshin për ndeshjet me Spanjën dhe Italinë,...

Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë për ndeshjet zyrtare eleminatore me Spanjën dhe...

Ndeshja e parë e Panuccit, Shqipëria fiton përballë Lihtenshtejnit, ndihet mungesa...

Ekipi kombëtar ka triumfuar me rezultatin 2-0 përballë modestëve të Lihtenshtejnit. Në ndeshjen e luajtur në ‘Elbasan Arena’, dy golat e Odise Roshit dhe...

Christian Panucci e nis me ‘dorë të hekurt’, përjashton Sokol Cikalleshin...

Trajneri Christian Panucci e ka nisur aventurën e tij në Kombëtaren Shqiptare me ‘dorë të hekurt’. Në konferencën për mediat e mbajtur sot në...

Foto/ Futbollisti i Kombëtares Shqiptare në pritje të fëmijës së parë,...

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Sokol Cikalleshi dhe bashkëshortja e tij, Kornelia Cikalleshi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bën të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!