21/02/2020
Home Tags Sonila Meco

Tag: Sonila Meco

Moderatorja e njohur: Kush janë dy heronjtë e Alvinit, gazetaria sot...

Moderatorja Sonila Meço ka ngritur lart rolin dhe kontributin e dy gazetarëve për rastin e Alvin Berishës, i cili sot është i lirë pas...

Video/ “Jo duke më fyer mua”, Bushati përplaset me moderatoren: Nëse...

A ju shqetësojnë koncesionet? Ka qenë kjo pyetja që është kthyer në një debat mes deputetit të PS, Ervin Bushati dhe moderatores së emisionit...

Sonila Meço e nis emisionin me Ilir Metën. Përfaqësuesi socialist anulon...

Emisioni “Tempora” i gazetares Sonila Meço do të vijojë të jetë në transmetim edhe këtë sezon, pavarësisht zërave se mund të mbyllej për shkak...

Takimi Rama-Merkel, gazetarja: Nuk është marrja e një Po-je basti i...

Gazetarja Sonila Meço ka komentuar takimin e sotëm të kryeministrit Edi Rama me kancelaren Angela Merkel në Gjermani, teksa theksonte se ishte në kërkim...

Sonila Meço kritikon deputetët e opozitës së re: Dekonspiruat punën e...

Gazetarja Sonila Meco vlerëson paraqitjen e deputetëve të mazhorancës në Komisionin Hetimor, për të cilët deklaron se nuk bënë asnjë gafë juridike. Ndryshe mendon...

Sonila Meço tregon vilën në fshatin turistik: Në shtëpizën tonë jemi...

Moderatorja Sonila Meço jo vetëm ka treguar se po pushon në Dardhë, një fshat turistik i Korçës, por ka zbuluar më shumë nga vila...

Emisioni kritik ndaj qeverisë s’do të mbyllet: Shihemi në shtator në...

Emisioni Tempora që transmetohet çdo të martë në Ora News ka ulur siparin për këtë sezon sezon televiziv. Moderatorja Sonila Meço ka njoftuar teleshikuesit se...

“Bota i beson më shumë jetës në Mars sesa politikanëve”, Meço...

Deputeti socialist Ervin Bushati u shpreh në emisionin “Tempora” se në botë qytetarët nuk i besojnë fare politikanët. “Në botë besohet më shumë se ka...

Meço citon raportin e DASH dhe KE: Aty gjendet se kush...

Gazetarja Sonila Meço ka publikuar raportin e DASH-it dhe KE-së, në të cilin kritikohet qeveria për largimin e disa investitorëve të huaj, korrupsionin e...

Sonila Meço sfidon kryeministrin Rama: Gati të vij në vilën në...

Moderatorja e “Tempora” në RTV Ora, Sonila Meço sqaroi audiencën në lidhje me një emision veror bërë në vilën e Kryemadhit në Gjirin e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!