12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Sonila Meco

Tag: Sonila Meco

Sonila Meço: Rama nuk tërhiqet, opozita të bindë si ‘qeveri hije’

Gazetarja Sonila Meço vlerëson protestën e sotme të opozitës, për të cilën thotë se kishte pjesëmarrje të lartë dhe pa asnje incident. Në studion...

Ish-deputeti i PS, analisti dhe gazetari rrëfehen te Sonila Meço: Nuk...

Në emisionin Tempora, gazetarja Sonila Meço pyeti katër të ftuarit nëse kishin votuar në votimet e 30 qershorit. Të gjithë në unison deklaruan: “Jo”. Arben...

PS heq dorë nga shkarkimi i Ilir Metës?

Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduart Shalsi, në emisionin Tempora nuk dha një përgjijge të prerë nëse mazhoranca do të ndërmarrë hapa...

Sonila Meço: Deklarata e Palmer, jo në emër të DASH

Gazetarja Sonila Meço ka reagur në lidhje me intervistën e Zëvendës Ndihmës-Sekretar i Shtetit, Mathew Palmer të dhënë për Top Channel. Meço thotë se nëse...

Gazetarja ‘lexon’ sondazhin e fundit: Ka një lëvizje të elektoratit të...

Gazetarja Sonila Meço deklaron se referuar sondazhit të fundit të IPR Marketing të zhvilluar RTV Ora është evidentuar se ka një lëvizje të elektoratit...

Meço: Nëse Europa reformohet, a e kemi më luksin të qëndrojmë në...

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka komentuar rezultatet e para të zgjedhjeve në Parlamentin Europian, nisur edhe nga pritshmëritë mbi progres raportin e Komisionit...

Akademiku Fuga ndjek nga Parisi protestën e opozitës. Përshtypjet i ndan...

Pedagogu Artan Fuga ka vlerësuar tubimin e opozitës, që zgjati rreth 2 orë e 30 minuta. Nga Parisi, ku ndodhet, akademiku i dërgoi një...

Video/ Sonila Meço nxehet në emision me Koço Kokëdhimën: Duhet t’ju...

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit ‘Tempora’ në Ora News, Sonila Meço, nuk e ka pranuar akuzën e politikanit Koço Kokëdhima se të gjitha mediat...

Shtyrja e mundshme e negociatave, ministri Klosi nuk di si të...

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi u vu disa herë në siklet në emisionin ‘Tempora’ në Ora News. Gazetarja Sonila Meço e pyeti për përgjegjësinë e...

1.7 miliard euro i humbasin Shqipërisë, Sonila Meço: Kemi një problem...

Gazetarja Sonila Meço ka komentuar raportin e Kontrollit të Lartë të Shtetit që ka zbuluar se vetëm në vitin 2018-të, dëmet në financat e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!