17 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Sonila Meco

Tag: Sonila Meco

Gazetarja i ‘rifreskon’ kujtesën Ramës: Kush është kazan tani?

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar sa i takon ngjarjeve të fundit në vend. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook Meço sjell në vëmendje...

Sonila Meço i ‘bën qejfin’ Top Channel, flet për rikthimin e...

Pak ditë më parë në media u raportua se Sonila Meço do të rikthehej sërish në ekran. Top Channel ishte media ku Meço do...

Sonila Meço zbulon emrin e emisionit të ri në ‘Top Channel’...

Gazetarja Sonila Meço po përgatitet për rikthimin në ‘Top Channel’, që sipas të gjitha gjasave do të quhet ‘True Story’. Meço ka qenë në...

Lëvizjet e fundit, si po krijon ‘Top Channel’ grupin e gazetarëve...

Në mbyllje të 2017-s, Vjollca Hoxha paralajmëroi se ‘Top Channel’ do të jetë përballë pushtetit për t’i shërbyer të vërtetës dhe lëvizjet e fundit...

Largimi i Sokol Ballës, një grua e zëvendëson tek ‘Top Story’....

Që pas largimit të Sokol Ballës nga Top Channel në media janë publikuar një sërë emrash si zëvendësues të mundshëm të tij në emisonin...

Debat midis Sonila Meços dhe Delina Ficos për kryeprokuroren; gruaja e...

Gazetarja Sonila Meço ka mbështetur tezën e ish-kryeministrit Sali Berisha për djegien e mandateve të deputetëve si gjest për të rikthyer besimin te reforma...

Sonila Meço flet për momentin e vështirë të 10 tetorit 2015:...

Gazetarja Sonila Meço ka kujtuar fikjen e sinjalit të drejtpërdrejtë të ish-televizionit ‘Agon’, më 10 tetor të 2015-ës. Meço shprehet se ndonëse kanë kaluar...

Sonila Meço pjesë e ‘Ora News’? Gazetarja tregon të vërtetën

Ditën e djeshme një numër i madh portalesh transmetuan lajmin se gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço duke filluar nga Shtatori do të ishte si...

Ka dështuar shteti, politikisht, ligjërisht, ekonomikisht!

Nga Sonila Meço Po për çfarë ekonomie flasim sot? Çfarë ndihme kërkojnë t'u japim? Po sa raporte jashtë propagandës duhet të lexojmë që të bindemi...

Sonila Meço kërkon reflektim: Bëjini vetes këto pyetje, ndryshe do t’i...

Gazetarja Sonila Meço beson se propaganda në Shqipëri e ka kapluar fazën e parë, atë të mashtrimit të njerëzve dhe tani ka arritur në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!