11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Sotir Nini

Tag: Sotir Nini

Tradhtari Nini zbulon prapaskenën, tregon rolin e FSHF në zgjedhjen...

Dështaku dhe i pari që nisi lojën e refuzimit të Shqipërisë për Greqinë, Sotir Nini, ka folur në lidhje me pranimin e ftesës helene....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!