26/01/2020
Home Tags Stresi

Tag: stresi

Stresi dekonspiron Saimir Tahirin, lidhja me ish-ministrin i ka sjellë favore

Reperi  i njohur, Stresi,  i ftuar dje në “Zonë e Lirë”, ka zbuluar një nga sekretet që publiku dhe fansat e tij nuk e...

Rikthehet Stresi, i kushton këngë arratisë: Shpresoj të më falin gjobën

Stresi tashmë është bërë “fenomeni” i policisë së Shqipërisë. Këta ta fundit janë gjithnjë në kërkim të këngëtarit. Megjithësi Stresi arrin të largohet dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!