29 C
Tirana
15/08/2020
Home Tags Sukses

Tag: sukses

Intervistë/ Suksesi i Serena Lekës pa një “recetë” por me shumë...

Serena Leka nuk është një emër i panjohur, sidomos në fund të vitit 2019-të , e cila u bë e njohur për publikun shqiptar...

Historia e tre luftëtarëve shqiptarë të MMA-së që po befasojnë në...

Dennis Buzukja dhe Lirim “Lenny” Rufati ndihen mjaft të lidhur me shqiptarin Vilson Ndregjoni. Të tre janë në hapat fillestarë të karrierave së tyre...

Euro 2020/ Shqipëria fitoi? Deschamps komenton suksesin e kuqezinjve

Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier...

Kosova, shembull suksesi në riatdhesimin e luftëtarëve të Shtetit Islamik

Koordinatori amerikan për kundërterrorizmin, ambasadori Nathan A. Tales, thotë se Kosova është një nga vendet e para në riatdhesimin e qytetarëve të vetë, që...

Suksesi i Rona Nishliut: Pjesë e jurisë së “Destination Eurovision”

Këngëtarja Rona Nishliu ka arritur një tjetër sukses ndërkombëtar. Ajo është zgjedhur për të qenë pjesë e garës kombëtare “Destination Eurovision”, që do të...

Bebe Rexha shënon suksesin e radhës

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka fituar një tjetër  çmim të rëndësishëm amerikan. Rexha ka marrë çmimin si kënga më e mirë...

Tjetër sukses ndërkombëtar, 15 vjeçari shqiptar rrëmben trofeun në Itali

Shumë të rinj të talentuar kanë arritur majat falë talentit dhe punës së tyre, jashtë trojeve tona duke na bërë krenarë. Këtë herë bëhet...

8 zakonet e njerëzve të suksesshëm para gjumit

E dinit që njerëzit e suksesshëm kanë disa zakone para gjumit? Po, në fakt ata para se të flenë kanë një listë gjërash në kokë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!