31 C
Tirana
09/08/2020
Home Tags Suksesi

Tag: suksesi

Suksesi gjerman në krizën e COVID-19 dhe faktorët

Çfarë bën ndryshe Gjermania në krizën e virusit Corona, që shihet me admirim nga partnerët evropianë? Qeveria mbetet realiste, por njëkohësisht i shton ofertat...

“Suksesi” që mund të penalizojë Arta Markun në garën për mandatin...

Arta Marku, kryeprokurore e përkohshme, doli para Këshillit të Lartë të Prokurorisë në garën për një mandat kushtetues. Përballë saj kandidojnë Fatjona Memçaj dhe Olsian...

Ndërsa shqiptarët po largohen, BE në Shqipëri sjell shembuj suksesi të...

Një nga problemet më shqetësuese aktualisht në Shqipëri, është largimi i të rinjve dhe sidomos pjesës më të arsimuar të popullsisë. Të shumtë janë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!