18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Sulmi

Tag: sulmi

E mbani mend sulmin ndaj Ozilit? Dënohet agresori

Me plot 10 vite burg është dënuar Ashley Smith, një nga agresorët që sulmoi dy futbollistët e Arsenalit, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil. Smith është njohur...

Facebook fshin 1.5 milion video të sulmit terrorist në dy xhamitë...

Facebook bën me dije se ka fshirë 1.5 milion video të sulmit ndaj xhamive në Zelandën e Re në 24 orë. “Në 24 orë kemi...

Sot 17 vjet nga sulmi në kullat binjake, tragjedia që tronditi...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot përkujtohet 17 vjetori i sulmeve të terroristëve ë Kullat Binjake në New York, i kryer më 11...

Sulmi ndaj Klodiana Lalës, përfaqësuesi i OSBE-së: Nuk mund të kalojnë...

Përfaqësuesi i OSBE-së për Lirinë e Medias, Harlem Désir, dënoi me forcë të shtënat me armë automatike kundër banesës së familjes të gazetares Klodiana...

Kërcënimi me thikë i trajnerit Ernest Gjoka/ Federata merr një vendim...

Federata Shqiptare e Futbollit ka shtyrë për ditën e dielë ndeshjen e Kategorisë Superiore midis Luftëtarit dhe Vllaznise, pas ngjarjes së rëndë, ku një...

26 gola në 11 ndeshje, sulmi që ka shënuar më shumë...

Mund të duket e pabesueshme por sulmi i Lyon është ai që ka shënuar më shumë gola deri më tani. Tre sulmuesit, Fekir, Mariano...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!