24 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Tabaku

Tag: Tabaku

“Përjashtohen nga TVSH-ja blerësit e jahteve”, Tabaku: Qeveria është në shërbim...

Jorida Tabaku, ish-deputete e Partisë Demokratike, denoncoi të martën se qeveria po përgatitet të miratojë një ligj ku përjashtohen nga TVSH-ja personat që blejnë...

Denoncimi i Tabakut: Si qeveria ka grabitur çdo pronë e pasuri...

Ish deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka akuzuar qeverinë shqiptare se në mënyrë kriminale nëpërmjet tenderave dhe koncesioneve ka grabitur çdo pronë e pasuri...

Tabaku debat me Bushatin: Flet sikur je në 2013-ën, keni kriminelë...

Ish deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, debatoi me deputetin e PS-së Ervin Bushati për situatën që vendi po kalon dhe krimin e pranishëm në...

Tabaku: Me Korporatën e Investimeve, Rama bëhet pronar i çdo prone...

Ish deputetja e PD-së Jorida Tabaku është shumë e shqetësuar që parlamenti shqiptar votoi Korporatën e Investimeve, pasi pas gjashtë vjetësh luftë të përditshme,...

Tabaku tregon lidhjet e qeverisë me kompaninë që i bllokoi 550...

Ish deputetja e PD-së, Jorida Tabaku tha se qeveria shqiptare gënjen kur thotë se punon në shërbim të qytetarëve. Ajo iu referua rastit të...

Tabaku: Sistemi i Thesarit nuk po funksionon, qeveria po fsheh një...

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, jep alarmin se situata nuk është aspak e mirë sa i përket sistemit të Thesarit dhe se...

Tabaku citon DASH: Qeveria favorizon bizneset që i interesojnë, vendi më...

Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku duke iu referuar raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit (DASH) deklaroi se shkak i vuajtjeve të shqiptarëve janë politikat...

Tabaku: 30 qershori nxori fytyrën e vërtetë të Ramës, rënia e...

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku mendon se rënia e qeverisë Rama tashmë ka nisur, por me politikat e saj në këto 6...

Tabaku: Rilindja të befason me llogaritë, ekonomia në vend praktikisht ka...

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka akuzuar qeverinë Rama se ndërsa ka prodhuar rezultate befasuese me votimet e 30 qershorit, të njëjtën...

PD: Arrestimi për ‘Përndjekje’ është akuza më e lehtë për djalin...

Partia Demokratike përmes deputetes Jorida Tabaku është shprehur se djali i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja, po akuzohet vetëm për veprën më të lehtë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!