19 C
Tirana
25/05/2020
Home Tags Taksa ne Tirane-Durres

Tag: taksa ne Tirane-Durres

Shqiptarët paguajnë 160 mln euro taksa për rrugët, 19% më shumë...

Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe ndërtimin e tyre. Në vitin 2018...

Koncesioni në Tiranë-Durrës, Gjergj Buxhuku: Bizneset do të goditen trefish

Administratori i Konfindustrisë, Gjergj Buxhuku shprehet kundër dhënies me koncesion të autostradës Tiranë-Durrës si dhe vendosjen e një tarife për të kaluar. Ai argumenton...

Balluku konfirmon se Tiranë-Durrës do bëhet me pagesë në vjeshtë. Shqiptarëve...

Autostrada Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë brenda vjeshtës së këtij viti. Është ministrja e Transportit, Belinda Balluku që deklaron për ‘Tv Scan’ se,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!