27/01/2020
Home Tags Taulant balla

Tag: taulant balla

Balla sulmon gjyqtarin që pushoi çështjen ‘CEZ’: Pjesë e ‘KÇK’,...

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka reaguar përmes një postimi në Facebook, lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës për të pushuar...

Hetimet për Lefter Allën, Balla në emër të PS: Do përgjigjemi...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, në një deklaratë për mediat përshëndeti SPAK lidhur me nisjen e hetimeve mbi kryebashkiakun Lefter Alla,...

‘Anti-shpifja’, Balla: Do t’i rrëzojmë dekretet e presidentit, ligjin do ta...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, në një reagim në Facebook shprehet se dekretet e presidentit Meta për ligjin anti-shpifje mbrojnë...

‘Bild’ fshiu shkrimin për Bashën, Balla flet për qëndrimin e PS:...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar pasi shkrimi që shpërndau në rrjetet sociale nga gjermania ‘Bild’ për kreun e PD,...

Lobimi në SHBA/ Gjykata pushoi hetimet për Bashën, Balla publikon dokumentet:...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish pasi Gjykata e Tiranës pushoi hetimet ndaj kreut të PD, Lulzim Basha dhe...

Pushuan çështjen e lobimit rus, Balla paralajmëron gjykatësit: Kush mendon se...

Pasi vendimit të Gjykatës së Tiranës për pushimin e çështjes ndaj kreut Lulzim Bashës, Arben Ristanit dhe Ilir Dervishit ka ardhur dhe reagimi i...

U denoncua nga PD si i dënuar në Greqi, Balla tregon...

Sekretari i Përgjithshëm dhe kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka komentuar denoncimin e PD ndaj një tjetër kryebashkiaku socialist të dalë...

Betimi te noteri si gjyqtare e Kushtetueses, vjen reagimi i parë...

Vjen reagimi i parë nga Partia Socialiste lidhur me betimin e gjyqtares Arta Vorpsi te noteri, pasi u la të nënkuptohej nga presidenti Meta...

Ngërçi për anëtarin e dytë/ Balla: Meta ka hall të ketë...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla tha sot në Kuvend se për presidentin Ilir Meta problemi nuk qëndron te afatet për zgjedhjen...

Rezoluta e PS për ndërhyrjet ruse, Bushati del kundër: Komisioni dhe...

Ish ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka dalë kundër projekt-rezolutës së propozuar nga mazhoranca dhe e prezantuar sot në Komisionin e Politikës së Jashtme...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!