34 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Teuta

Tag: teuta

Partizani gabon me Bylisin, Skënderbeu mposht Teutën

Partizani sot u ndal në barazim 2-2 nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Skuadra kryeqytetase ishte duke fituar 2-0 deri në 30 minutat e...

Partizani fiton me Flamurtarin, Teuta ndalet nga një gol në frymën...

Java e 21-të e kampionatit shqiptar u mbyll me dy ndeshjet e fundit, Partizani-Flamurtari dhe Teuta-Luftëtari. Skuadra "Demave të kuq" fitoi 2-0 me Flamurtarin,...

Tirana i përgjigjet Teutës: Racistë, Etika të marrë në shqyrtim fjalët...

Teuta doli me një reagim zyrtar kundër ekipit të Tiranës. Skuadra durrsake ka folur në lidhje me sulmuesin Micheal Ngoo duke e etiketuar "lojtari...

Teuta në sulm: Gjyqtarë, kujdes! Shihni faullet e Tiranës

Teuta ka reaguar ashpër ndaj gjyqtarëve për arbitrimin në ndeshjen kundër Tiranës. Michael Ngoo duket se ka bërë faulle që nuk janë ndëshkuar dhe...

6 fitore radhazi, presidenti i Tiranës premton një ndeshje falas për...

Me fitoren e sotme kundër Teutës, skuadra e Tiranës regjistroi fitoren e 6-të radhazi në kampionatin shqiptar. Bashkë me një ndeshje të kupës, kjo...

Kukësi me hap kampioni, Tirana fiton ndeshjen e 6-të radhazi

Kukësi dhe Tirana sot festuan fitore të lehta dhe emocionuese, duke vijuar të jenë kryesueset e kampionatit shqiptar. Verilindorët kanë 37 pikë pas fitores...

ZYRTARE: Teuta largon beniamin e tifozerisë, vendin e zë një boshnjak

Teuta ka qenë shumë aktive në merkaton e janarit. Ekipi durrsak ka zyrtarizuar prishjen e marrëveshjes me mbrojtësin Silvester Shkalla. Shtatlarti nuk do të...

Teuta nuk fal Flamurtarin, vlonjatët nxjerrin flamurin e bardhë

Teuta ka fituar me rezultatin 1-3 në Vlorë në ndeshjen e prapambetur të javës. Ekipi durrsak ia ka dalë të marrë fitoren e dytë...

ZYRTARE: FSHF shtyn Flamurtari-Teuta, mësoni kur do të luhet ndeshja

FSHF ka vendosur që ndeshja ndërmjet Flamurtarit dhe Teutës të shtyhet për ditën e nesërme. Sifda u ndërpre për shkak të reshjeve të dendura...

E FUNDIT: Ndërpritet ndeshja në Vlorë, Flamurtari-Teuta nuk luhet

Ndeshja ndërmjet Flamurtarit dhe Teutës është ndërprerë vetëm pas 9 minutash lojë. Të dy ekipet zbritën në fushën e lojës, por terreni u rëndua...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!