21 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Toka

Tag: Toka

Denoncimi i avokatit: Alket Hyseni hajdut i tokave në Himarë; kërcënoi...

Një avokat i është drejtuar ish-kryeministrit Sali Berisha si dhe ka denoncuar dy rastet  që sipas tij, gjobëvënësi Alket Hyseni, asokohe drejtor anti-korrupsioni u...

Shmanget përplasja me Tokën e asteroidit ‘2012 TC4’

Asteroidi 2012 TC4, i klasifikuar si një objekt i afërt me Tokën, i grupit Apollo, i është shmangur përplasjes me të duke iu afruar...

Vendimi/ Kush është pronar toke do paguajë taksë ujitje s’ka rëndësi...

Të gjithë ata që janë pronarë toke do të paguajnë taksë për ujitjen pa marrë parasysh nëse e përdorin këtë shërbim apo jo. Një...

Asteroidi gjigant i afrohet Tokës më 19 prill, hera e fundit...

Një asteroid i madh me diametër afërsisht 600 m do të kalojë në afërsi të Tokës më datën 19 prill, por nuk do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!