28/02/2020
Home Tags Top Channel

Tag: Top Channel

‘Open’ si ‘Narcos’: Pse u shpik atentati ndaj Edi Ramës

Alfred Lela   Emisioni 'Open' në Top Channel trajtonte të hënën një temë të befasishme, sforcimi i së cilës nxinte si gryka e një furre...

Aktorja e Portokallisë: Kur u martova, nuk dolëm nga dhoma për...

Aktorja e njohur e "Portokallisë", Arjola Demiri, ka rrëfyer disa momente të rëndësishme të jetës së saj në emisionin “E Diell” në Top Channel....

Vendimi i papritur, nga janari moderatori i njohur nuk do të...

Moderatori i njohur, njëherësh aktori Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e ekranit të Top Channel. Sipas burimeve të ‘revistëswho’, nga janari Agalliu...

Video/ Tërmeti dëmton studion e lajmeve të Top Channel

Tërmeti i ditës së shtunë i shkallës 5.7 Righter dhe intensitet 7.5, ka dëmtuar jo vetëm shtëpitë e qytetarëve, por edhe studiot e televizioneve. I...

Andi Bushati braktis Ylli Rakipin, rikthehet në Top Channel

Këtë sezon televiziv, analisti Andi Bushati do të jetë pjesë e emisionit “Open” në Top Channel që drejtohet nga gazetarja Eni Vasili. “Zoti Bushati do...

Top Channel: Nuk do e besoni sa para kushton piktura e...

Top Channel raporton se një nga pikturat e kryeministrit Rama është përzgjedhur për tu shitur nga faqja “News Artnet”, së bashku me katër vepra...

Zhduket në mënyrë të mistershme pajisja speciale e blerë për operacionet...

Pas skandalit të pajisjes, “IMSI-Catcher”, dosje e cila u mbyll për shkak të afateve hetimore, një pajisje tjetër speciale është zhdukur në policinë e...

Top Channel bojkoton protestën e opozitës. Blushi hakmerret ndaj Bashës, pas...

Televizioni më i madh në vend, Top Channel ka bojkotuar protestën e se premtes të opozitës, që u organizua para kryeministrisë dhe zgjati mbi...

Video/ Kronika e Top Channel në 2016-ën për grupin kriminal që...

Televizioni kombëtar “Top Channel” raportoi që në 1 shtator të 2016-ës për një grup të strukturuar kriminal, që blinte votat dhe kërcënonte votuesit dibranë...

Arbana Osmani drejt largimit nga Top Channel? Njofton fansat në rrjetet...

Arbana Osmani është pa dyshim një nga figurat më të dashura të ekranit të Top Channel. Pas një rrugëtimi të gjatë në kanalin e TCH,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!