27/02/2020
Home Tags Trajner

Tag: trajner

Zyrtare: Barcelona heq Valverden, nesër prezantohet trajneri i ri

Lajmi dihej prej ditësh, por sot Barcelona njoftoi zyrtarisht largimin e trajnerit Ernesto Valverde. Klubi katalanas ka përshëndetur teknikun me një postim shumë të thjeshtë...

80% e tifozëve kundër Valverdes, katalanasit zgjedhin trajnerin e preferuar

Në Barcelonë nuk e duan më trajnerin Ernesto Valverde. Për tifozët nuk ka rëndësi nëse ai e fiton apo jo kampionatin, sepse nuk iu...

Thuajse e kryer, trajneri i ri i Arsenalit është miku i...

Freddie Ljunberg e di dhe vetë se nuk e përballon presionin tek Arsenali. Tekniku e ka pranuar hapur pas humbjes 3-0 me Manchester City...

Partizani me dy trajnerë, zgjidhja e përkohshme vjen brenda familjes

Partizani fiton kohë në lidhje me trajnerin e ri. Franco Lerda nuk është më në stolin e kuq dhe përkohësisht skuadra kryeqytetase do të...

Nxënësi pason mësuesin, Gattuso zyrtarisht trajner i Napolit

Gennaro Gattuso është zyrtarisht trajneri i ri i Napolit. Ai do të pasojë ish-trajnerin e tij te Milani, profesorin Carlo Ancelotti. Historia ka plot...

U shkarkua nga Tottenham, Pochettino flet për herë të parë

Mauricio Pochettino është rikthyer tashmë të flasë pas shkarkimit të tij nga Tottenham dhe marrjen e detyrës nga Jose Mourinho. Trajneri argjentinas ka dhënë...

Flick nuk bind 100%, Bayern mendon një trajner gjerman

Bayern duket se ka frikë ta caktojë trajnerin Hans-Dieter Flick me kontratë afatgjatë si trajner i parë. Ish-asistenti i Joachim Low po punon mirë...

Bayern me fat, trajneri i ri është para syve! Gati për...

Bayern Munchen nuk ka patur fat me trajnerët vitet e fundit. Klubi bavarez nuk mund të bazohet më te rikthimet e bujshme të legjendës...

Trajneri i ri, Bayern merr refuzimin e dytë

Massimiliano Allegri ishte i pari i cili refuzoi stolin e Bayern-it sot. Të paktën kështu shkruajnë mediat italiane. Pas shkarkimit të kroatit Niko Kovac,...

Euro 2020/ Shqipëria fitoi? Deschamps komenton suksesin e kuqezinjve

Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!